Werkgroepen

Er zijn 12 plaatselijke werkgroepen om dichtbij de mensen te kunnen staan. 

Voor hulpvragen kunt u contact opnemen met de werkgroep in uw plaats via het mailadres. 

Zij zullen binnen enkele dagen contact met u opnemen. 

We hebben voor elk gebied binnen de twaalf apostelen werkgroepen:

Plaats Mailadres
Baak baak@pci12apostelen.nl
Borculo borculo@pci12apostelen.nl
Brummen brummen@pci12apostelen.nl
Drempt drempt@pci12apostelen.nl
Hengelo hengelo@pci12apostelen.nl
Joppe joppe@pci12apostelen.nl
Keijenborg keijenborg@pci12apostelen.nl
Lochem lochem@pci12apostelen.nl
Olburgen olburgen@pci12apostelen.nl
Ruurlo ruurlo@pci12apostelen.nl
Steenderen steenderen@pci12apostelen.nl
Vierakker vierakker@pci12apostelen.nl
Vorden vorden@pci12apostelen.nl
Zutphen caritaszutphen@gmail.com